O nás

CENTO SERVICES, s.r.o.  byla založena v roce 2013 advokátem Martinem Holubem jako centrum pro poskytování strategického poradenství podnikatelům, občanům Itálie a obchodním společnostem s cílem sjednotit a zjednodušit jejich přístup do České republiky. Koncem roku 2017 proběhla transformace do poradenské skupiny CENTO BUSINESS DEVELOPMENT s.r.o.. Vlastníme strukturu odborníků poskytujících poradenství vždy v konkrétní oblasti zájmu klientů. Jejich strategické myšlení je zásadním nástrojem udržení se mezi předními poskytovateli poradenských služeb ve stále se měnícím tržním i informačním prostředí. Mluvíme česky, italsky a anglicky. Hlavní sídlo obchodní společnosti  je v Praze.

Tým

Naše poradenská kancelář je strukturována do heterogenní sítě odborníků poskytující komplexní poradenství obchodním společnostem, které chtějí podnikat v České republice. Odborníci tvořící jádro naší poradenské kanceláře byli vybráni na základě konkrétních zkušeností s italskými firmami. Tým zkušených poradců poskytuje maximum obchodních, daňových a účetních poradenských služeb na jednom místě. Naši poradci mají dlouholeté obchodní zkušenosti  s klienty mající italské občanství a jsou schopni plně porozumět jejich požadavkům. Jejich profesionální postupy se opírají o důkladnou znalost místního prostředí, obchodních činností, mentality a potřeb italských klientů. Dále disponují hlubokými znalostmi v četných vědních disciplínách a orientují se v odlišnostech italského a českého obchodního práva.

Naše postupy

Naším hlavním cílem je budování globální sítě vysoce kvalifikovaných poradenských služeb pro italské podnikatele s důrazem na individuální poradenství, osobní přístup a dlouhodobé vztahy. Dlouhodobé působení našich poradců na italsko-českém obchodním trhu stimuluje nové podnikatelské příležitosti a umožňuje společnosti dosahovat velmi vysoké úrovně poskytovaného poradenství. Snažíme se porozumět komerčním  potřebám našich klientů lépe než konkurence.