Naše služby

Ve své poradenské praxi se zabýváme se otázkami týkající se daňového, účetního, finančního, právního a obchodního poradenství. Auditorskými službami, strategickými investicemi realizovanými prostřednictvím fúzí a akvizic, vedením sporů, zastupováním v insolvenčních řízeních s italsky hovořícím správcem, zakládáním svěřenských fondů apod. Naší specializací je podnikové poradenství s důrazem na adaptaci a lokalizaci firem při přenosu podnikání do České republiky. Efektivně dokážeme zhodnotit rizika i preference vašich investic v České republice.

-READY MADE COMPANIES
-PRODEJ SPOLEČNOSTÍ
-PRÁVNÍ PORADENSTVÍ
-OBCHODNÍ, DAŇOVÉ A ÚČETNÍ PORADENSTVÍ
 

Analýza trhu

Jsme schopni provést aktuální analýzu trhu s cílem dodat konkrétní data a statistiky týkající se konkurence, potencionálních klientů nebo rozbor právních předpisů.

PR,reklama

Marketing je nedílnou součástí efektivního podnikání. Úspěch do značné míry záleží na oboustranné komunikaci s vašimi potenciálními i současnými klienty. V dnešní globální společnosti existuje reálná potřeba provádět online marketing nezbytný pro vstup na zahraniční trhy. Z toho důvodu je marketing a propagace firem nedílnou součástí portfolia našich služeb k zefektivnění podnikatelské činnosti.

Proč s námi

Vlastníme strukturu odborníků poskytujících komplexní služby vždy v konkrétní oblasti zájmu klientů. Snažíme se porozumět komerčním  potřebám našich klientů lépe než konkurence. Poskytujeme vysokou kvalitu našich služeb a neustále zlepšujeme podnikové procesy. Jsme diskrétní a loajální. Strategické myšlené poradců je zásadním nástrojem udržení se mezi předními poskytovateli poradenských služeb ve stále se měnícím tržním i informačním prostředí.

 

Naše poradenská společnost se postará o veškeré záležitosti a agendu spojenou s podnikáním v České republice.